booked.net

Фазы луны

Партнёры

Баннер
Dārzs un vide
Проектирование, создание и уход за садами и насаждениями

СПКК
Совет Предпринимателей Кекавского Края

Предприниматели Марупе
Общество "Предприниматели Марупе"

FACEBOOK

Кто на сайте?

Сейчас 2958 гостей онлайн

free counters

Улучшенная посуда для приготовления пищи Fiskars Functional Form - функциональная и удобная (Лат. яз.)

Somu kompānija Fiskars, kas pazīstama, pateicoties funkcionālajiem dizainiem, ir uzlabojusi slavenos Functional Form gatavošanas traukus. Atjaunotā kolekcija piedāvā pannas un katlus, kas ir viegli lietojami, tīrāmi un uzglabājami jebkurā virtuvē.

Ikdienas varoņi

Jaunie Functional Form gatavošanas trauki piedāvā vairākus gudrus risinājumus, kas tos padara īpaši viegli lietojamus, tīrāmus un uzglabājamus. Kolekcija ir kā glābējs ikvienam, kurš cenšas atrast līdzsvaru starp ikdienas steigu un kvalitatīvu, mājās pagatavotu maltīti. Jaunā kolekcija ir kā ikdienas supervaroņi – palīgi  tiem cilvēkiem, kuri dienas beigās paši sevi var dēvēt par varoņiem. Functional Form produkti ir piemēroti jebkura veida plīts virsmām un ir izveidoti no augstas kvalitātes materiāliem, kas paredzēti, lai izturētu ikdienas izaicinājumus un kalpotu pat vairākās paaudzēs.

Uzlabotas funkcijas

Jauno kolekciju raksturo dažādas gudras funkcijas. Neuzkarstošie Bakelite rokturi paliek vēsi pat ļoti augstas temperatūras ietekmē un ir ergonomiski veidoti – ciešam, drošam un komfortablam satvērienam. Functional Form katlu vākiem iebūvēta liešanas funkcija, kas atvieglo ūdens izliešanu no trauka, papildus neizmantojot cimdu vai sietu. Turklāt, vāki ir caurspīdīgi, lai gatavošanas laikā netraucēti varētu pārbaudīt un kontrolēt ēdiena gatavošanās procesu. Ja trauks gatavošanas laikā tuvojas pārkaršanas riskam, parocīgā vāka tvaika un vārīšanās funkcija lieti noder, novadot karsto gaisu. Pateicoties Energy Base funkcijai, pannas uzkarst ātri un vienmērīgi. Pannas Hardtec pārklājums ir ne vien izturīgs, bet  tam ir arī izcilas nepielipšanas īpašības, kas iztur regulāru lietošanu un ir viegli tīrāms.

Viegli tīrāmi un uzglabājami

Jebkuru kolekcijas produktu var likt mazgāties trauku mazgājamā mašīnā vai bez piepūles mazgāt ar rokām, jo katrs produkts ir pārklāts ar īpaši viegli tīrāmu virsmu. Gatavotais ēdiens nepielīp pie produktu virsmas un ir izturīgs pat visaugstākajā temperatūrā. Functional Form produkti veidoti tā, lai tos varētu likt vienu uz otra, ietaupot vietu virtuves skapīšos. Tagad visu atjaunotās kolekcijas produkciju ir iespējams uzglabāt jo īpaši kompakti, ievērojami atvieglojot  ikdienu.

Papildu informācijai:

Anna Freiberga
“Fiskars” konsultante sabiedrisko attiecību jautājumos
Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Обновлено 13.08.2018 02:33
 

Реклама

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.