booked.net

Фазы луны

Партнёры

Баннер
Dārzs un vide
Проектирование, создание и уход за садами и насаждениями

СПКК
Совет Предпринимателей Кекавского Края

Предприниматели Марупе
Общество "Предприниматели Марупе"

FACEBOOK

Кто на сайте?

Сейчас 1463 гостей онлайн

free counters

Прекрасный сад в горшках - отличное решение для занятых (Лат. яз.)

Ja pietrūkst laika un pacietības plaša dārza iekopšanai, tad pavisam neliels dārzs, kas izveidots podiņos, ir lieliska alternatīva aizņemtajiem. Izvēloties augus podiņos, terase un pagalms var izskatīties patiesi skaisti un koši pat bez lielas piepūles. Iepazīstieties ar Somu dārza instrumentu un virtuves piederumu ražotāja “Fiskars” eksperta Kristapa Brizgas padomiem un uzziniet, kādus augus izvēlēties stādīšanai podiņos un kā tos vislabāk aprūpēt.

Dārza iekopšanai podiņos nevajadzētu būt sarežģītai un aizņemt daudz laika. Lieli trauki stādīšanai, augstas kvalitātes augsne vasaras ziediem un regulāra laistīšana – viss, kas nepieciešams ziedošam dārzam visas vasaras garumā.  Pēc tam, kad būsiet iekopis dārzu, vajadzēs vien to uzraudzīt un laiku pa laikam veikt nelielus tā uzturēšanas darbus. Ar pāris skaistiem augiem podiņos un koptu mauriņu pat pavisam nelielu pagalmu var pārvērst līdz nepazīšanai. Tieši tik vienkārši!

Šobrīd ir pieejama plaša augu izvēle podiņos – papildu tradicionālajiem vasaras ziediem arī daudzi mūžzaļie augi var tikt audzēti podiņos. Tā kā daudziem augiem ir īss ziedēšanas periods, lai augs podiņā vienmēr izskatītos pievilcīgi, “Fiskars” eksperts Kristaps Brizga iesaka izvēlieties augus ar skaistām lapām. Uzdrošinieties un izmēģiniet kokaugus! Ogu krūmi vai mazi, dekoratīvi koki padarīs izveidoto augu kompozīciju pamanāmāku. Lieliska izvēle ir arī zemie augi, piemēram, lobēlijas vai vīnogulāji, kas vijas gar ēkas sienu. Tie ne vien papildinās dārza vai pagalma kopskatu, bet arī nodrošinās, ka augsne neizžūst.

Šīs sezonas aktualitātes:

  1. Pārnesiet interjera dizainu ārpus telpām! Dažādi pašu darināti priekšmeti joprojām ir populāri arī dārza iekārtošanā un tie ir ļoti labi kombinējami gan ar antīkiem, gan pilnīgi jauniem priekšmetiem. Pats būtiskākais ir atrast savu unikālo stilu un radīt kaut ko neredzētu. Interjera dizainā šobrīd aktuāli kvalitatīvi dabīgie materiāli – īpaši bambusa un rotangpalmas mēbeles.
  2. Šogad aktuālas dažādas vasaras ziedu kompozīcijas bez to ziedošās daļas. Augu lapas, neierasta kompozīcijas forma un ēnu spēle palīdzēs radīt lielisku papildinājumu ne vien eksterjeram, bet arī interjeram. Sarkanā un sudraba toņa kombinācija ar zaļo krāsu ir šīs sezonas trends. Āboliņš, augi sulīgi zaļā tonī un dekoratīvais zālājs kopā var izskatīties tik iespaidīgi, ka ziedi pat nebūs nepieciešami.
  3. Mūžzaļie augi ir šī brīža aktualitāte, tādēļ izmantojiet to maksimālo potenciālu vasaras podiņu dārzā. Mūžzaļie augi mīl atrasties ārpus telpām un tie uzzied, kad tie saņem pietiekamu daudzumu saules un gaisa. Jāatceras arī tos rūpīgi laistīt.
  4. Nelieli koki podiņos ir lielisks veids, kā atdzīvināt terasi, lieveni vai balkonu. Olīvu, vīģu un citrusaugu koki ienesīs Vidusjūras vēsmas jūsu dārzā. Lai iegūtu nedaudz romantiskāku noskaņu, pamēģiniet ceriņus podiņos. Ja nevarat sagaidīt ražas laiku, izvēlieties ogu vai ērkšķogu krūmiņus.

Papildu informācijai:

Agate Tautiete

“Fiskars” konsultante sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr. 29686441

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Обновлено 20.07.2017 15:58
 

Реклама


on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.