booked.net

Фазы луны

Партнёры

Баннер
Dārzs un vide
Проектирование, создание и уход за садами и насаждениями

СПКК
Совет Предпринимателей Кекавского Края

Предприниматели Марупе
Общество "Предприниматели Марупе"

FACEBOOK

Кто на сайте?

Сейчас 1322 гостей онлайн

free counters

Весна в цветах (Лат. яз.)

Предлагаем подать заявку на участие в традиционном празднике садоводов „Весна в цветах”

Jau ierasts, ka visiem, ar dārzkopību saistītajiem entuziastiem, pavasaris Liepājā asociējas ar vērienīgu pasākumu – svētkiem dārzkopjiem “Pavasaris ziedos”. Arī šis gads nav izņēmums, un Pavasaris ziedos norisināsies 1. maijā Rožu laukumā. Tā ir iespēja satikties dārzu kopšanas profesionāļiem un dārzu mīļotājiem, lai uzzinātu jaunākās dārzkopības tendences un iegādātos jaunākos rožu, košumkrūmu un citu ziedu šķirņu stādus, kurus piedāvās stādaudzētavas no visas Latvijas.

Šajos krāšņajos pavasara svētkos ir gaidīti gan Latvijā lielākie un atpazīstamākie stādaudzētāju uzņēmumi, gan individuālie stādu audzētāji un produktu tirgotāji, tajā skaitā arī dārza dizaina preču, dārza mēbeļu, darbarīku, mēslojumu un dažādu citu dārza darbiem noderīgu preču tirgotāji.

Katru gadu dārznieki pārsteidz ar jaunu, vēl neredzētu augu šķirņu piedāvājumu. Liepājas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem būs izdevība iegādāties tepat Latvijā izaudzētus košumkrūmus, vīteņaugus, daudzgadīgo un viengadīgo ziedu stādus, rožu dēstus un mūžzaļos augus, kā arī amatnieku darinājumus un dārza dizaina preces.

Pieteikšanās dārzkopju svētkiem notiek līdz 21. aprīlim, rakstot uz e-pastu Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , norādot dalībnieka nosaukumu, sortimentu, tirdzniecības platību, pievienojot reģistrācijas apliecību un kontaktinformāciju vai arī zvanot kontaktpersonai Madarai Pūķei pa tālr. 26371671. Svētkus dārzkopjiem “Pavasaris ziedos” organizē biedrība “ETNO Liepāja”.

Informāciju sagatavoja:

Svētku dārzkopjiem “Pavasaris ziedos”

kontaktpersona

Madara Pūķe

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Обновлено 17.04.2017 23:45
 

Реклама










on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.