Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 525 viesi 

free counters

Ievas māja 15. jūlijs - 28. jūlijs 2016

Jaunākajā numurā lasi:

Konkursa Skaistākā lauku saimniecība 2016 maratons ir sācies. Pirmajā izbraukumā Ievas Māja dodas uz zemnieku saimniecību Pīlādži Balvu novada Briežuciemā pie Rihardija Logina.
Dobeles Dārzkopības institūta ķiršu pētniece Daina Feldmane iesaka labākās saldo un skābo ķiršu šķirnes un norāda, kā kopt gan tikko iestādītus, gan jau krietni paaugušos ķiršu kokus.

Jūlijs ir īstais rožu laiks. Seši Latvijas rožu audzētāji iesaka skaistākās rožu šķirnes – sarkanas, dzeltenas, baltas, rozā, violetas un raibas. Un vēl –22 atbildes jautājumiem par rožu kopšanu no stādīšanas līdz pat pārziemināšanai.
Vasara ir piemērots laiks krāsošanai ne tikai iekštelpās, bet arī ārā. Pārkrāsojam mājas koka fasādi, metāla žogu, koka sētu un eļļojam terases grīdu un mēbeles.
Ražas pārbagātība mudina domāt, ka ir īstais laiks iegādāties saldētavu. Turklāt tajā produkti jāievieto veselībai nekaitīgā iesaiņojumā un pareizi jāsasaldē.
Rokdarbu lapās: saimes galds lauku sētai un ziedu kārtošana oāzē, savukārt virtuves darbos – aukstās zupas un meža un dārza ogu konservēšana ziemai.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 15 jūlijs 2016 17:45
 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.