Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 525 viesi 

free counters

Ievas māja 17. jūnijs - 30. jūnijs 2016

Jaunākajā numurā lasi:

* Iedvesmojošs stāsts par to, kā māja atrada saimnieku. Alisei Millerei bērnības sapni par savu lauku māju meža vidū izdevās piepildīt jau 24 gadu vecumā, kad kopā ar topošo vīru Kārli viņa iegādājās kādreizējo mežniecības ēku netālu no Smiltenes.
* Latvijas labumu grozā šoreiz liekam sierus no visiem Latvijas novadiem un ciemojamies Ļaudonas pusē. Tur vācietis Stefans un latviete Ruta savā siernīcā Burkānciems gatavo smalkus sierus pēc franču un itāļu receptēm.

* Pēc divdesmit gadu ilgas dzīves Rīgā Līga Āpša un Mareks Kovaļevskis atgriezās dzimtajā Tirzas pusē, lai nogruntētos te uz palikšanu un iemācītu latviešiem novērtēt labu liellopa gaļu.
* Odi ir vieni no zināmākajiem vasaras līdzgaitniekiem: neaicināti un negaidīti tie vienmēr pamanās ierasties tad, kad vismazāk vajag, – kad vakarā gribi atpūsties ārā vai gulēt pie atvērta loga.  Kā ar tiem cīnīties?
* Šoreiz būveksperts Juris Biršs atbild uz četriem dažādiem lasītāju jautājumiem: par piemērotāko grīdas segumu virtuvē; moduļu mājām; pelējumu garāžā; labāko logu blīvēšanas materiālu.
* Dārza aktualitātes šomēnes: ziemcietes un ozoli. Jūnijā ziedošas 12 ziemcietes un dažādas ozolu šķirnes. Ozoliem Latvijā daudz darāmā – tiem jāaug ozola mizu tējai un ozolzīļu kafijai, bet pats galvenais – pamatīgiem ozollapu vainagiem. Lai katram puisim tāds Līgo vakarā tiktu, Latvijai vajag daudz ozolu. Arī tu gribi vienu iestādīt? Tad apdomā labi: kur, kad un kāpēc.
* Medus rauši un medalus? Jāņi kaucmindiešu garā šodien varētu būt izaicinājums! Par godu Līgovakaram mēs sameklējām Kaucmindes mājturības semināra pasniedzējas siera recepti.
* Pamēģini gaļu sagatavot pats un katrreiz citādu: šodien tev būs klasiskais gruzīnu šašliks, parīt latviskais ar medu, bet nākamnedēļ Indijas noskaņās – ar kariju.
* Vēl atradīsi Mēness kalendāru divām nedēļām, piegrieztni Līgo svētku kleitai, siera bumbiņu recepti.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 17 jūnijs 2016 12:26
 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.