Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 423 viesi 

free counters

Ievas māja 02. jūnijs - 16. jūnijs 2016

Jaunākajā numurā lasi:

Bioloģiskā saimniekošana kļūst arvien populārāka. Zemniece Ilze Bērtiņa zina, kā izaudzēt zaļumus tā, lai to netrūkst no marta līdz oktobrim. Interesanti, ka savus augus viņa laista nevis rītos vai vakaros, bet pusdienlaikā.
Jauna rakstu sērija: Apceļojam dzirnavas. Ceļojums sākas ar ciemošanos Āraišu vējdzirnavās. Tām tuvienē arī daudzas citas jaukas vietas: Ieriķu dzirnavu taka, Rakši. Ciemakukulī no Amatas novada noteikti jāatved te vāktas zāļu tējas, te gatavoti uzlējumi un te augušu rožu stādi.

Gribi mājoklim jaunas tapetes? Izvēle – plaša, tādēļ atrast īstās nav nemaz tik viegli. Ievas Māja tapešu ruļļus saliek kā pa plauktiem: papīra, vinila, krāsojamās, fototapetes un citas. Turklāt soli pa solim paskaidrots, cik daudz pirkt un kā līmēt.
Stādu ceļvedī – 15 peonijas un 15 īrisi visās varavīksnes krāsās. Seši Latvijas stādu audzētāji iesaka pārbaudītas šķirnes, ko paši uzskata par vislabākajām.
Tiem, kam dārzs un zāliens – ceļvedis mauriņa pļaujmašīnas iegādei. Kura der tavam dārzam – elektriskā, akumulatora vai benzīna?
Uzzini, kā tikt vaļā no negantākajām nezālēm - gārsas, pienenēm, usnēm, balandām. Vai ir kas labāks par ravēšanu?
Vai zināji? Pret gliemežiem līdzēs ne tikai veikalos nopērkamie ķīmiskie līdzekļi, bet arī kafija un tabaka.
Rokdarbniecēm vasarā laika maz, tādēļ der vienkārši, bet efektīgi rokdarbi. Uzšuj Austrumu bikses! Pat piegriezti nevajag zīmēt!
Virtuves sadaļā – lavaša un tortilju ruletes: lielisks cienasts izlaidumam vai dārza svētkiem. Pagatavot tās vienkārši, bet ēst - ērti. Bet, ja nav vaļas iet uz veikalu un pašas dārzā vēl nekas neaug - ej pēc produktiem un mežu un pļavu. Turklāt savvaļas augu salātu aizdaram var lietot ne tikai eļļu, bet arī cidoniju sīrupu.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 09 jūnijs 2016 00:56
 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.