Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 499 viesi 

free counters

Ievas māja 11. marts 24. marts 2016

Lasi ar baudu:

* Pavasarim ir hiacinšu smarža. Zini, kā šos ziedus kopt un lutināt
* Zosēnietis Uģis nolēmis atjaunot dzimtas mājas, kur čum un mudž no kultūrvēsturiskajām bagātībām. Lasi par viņa idejām un sapņiem
* Vieglākais veids, kā plaucēt un uzziedināt zarus
* Zaļa zālīte raibām Lieldienām. Eksperimentējam, kurš zelmenis izaug visātrāk, kurš viskošāk, bet kurš ir visgarākais un kuplākais.
* Šķirņu pazinēju ieteikumi – špikeris, kas palīdzēs izvēlēties skaistākās viengadīgo puķu sēklas

* Tautas medicīnas līdzekļi – mīti un patiesība. Senču mantojumu komentē ģimenes ārsts.
* Izvēlies labāko veļasmašīnu. Kas slēpjas aiz to burtiem un plusiem? Kā saprast, cik lieli apgriezieni nepieciešami? Kā ekonomēt resursus?
* Latvijas labumu grozā liekam maizi un ciemojamies pie maizes cepējas Ilzes Briedes no Donām. Uzzinām maizes cepšanas gudrības un noskaidrojam, kura ir gardākā maize novados.
* Biezpiena variācijas virtuvē. Padomi un receptes, kas ļaus tev radoši izpausties virtuvē, iepriecinot mīļos gan ar fantastiskām uzkodām, gan ar desertiem un pamatēdieniem.
* Jāņu siera saldā radiniece – pasha. Lieldienu galda sastāvdaļa jau gadsimtiem ilgi. Seko soli pa solim norādījumiem un pagatavo arī tu!
* Kaucmindes padomi Lieldienu galdam
* Astoņas atbildes par šūpolēm un praktiski ieteikumi kā pašam savā pagalmā tās uzsliet.
* Padari veco apģērbu oriģinālu, to batikojot. Batikot var arī galdautus, salvetes un teju visu mājas tekstilu. Padomi, kā radīt rakstus un jaukt krāsas.
* Noadi minipončo. Tas noderēs gan istabā, lai pleciem silti, gan laukā, jo paaugstinātā apkakle veiksmīgi aizstās šalli. Trīs vakari, un gatavs!
* Kā arī Mēness kalendārs divām nedēļām un IEVAS Mājas ieteikumi, sākot ar pashas trauka iegādi un beidzot ar Aleksandra mīklas recepti.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 11 marts 2016 14:50
 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.