Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 431 viesi 

free counters

Dārza pasaule 11.2012.

Numurā lasi:

Oleandri: krāšņi, bet indīgiViens no indīgākajiem savvaļas, apstādījumu un istabas augiem ir mūžzaļais subtropu krūms oleandrs.
Pieci hektāri šodienas priekamViesojamies ģimenes ārstes Ilonas Radziņas dārzā Vecpiebalgā.
Kājas lejiņā, galva saulītē. SmiltsērkšķisSmiltsērkšķu audzēšanas knifus der zināt.
Ilgstošas iedarbības mēslojums augiemMinerālmēslu ražotāji ir izveidojuši minerālmēslus, kas augus baro pakāpeniski un ilgāku laiku.

Kur nopirkt Latvijas augļus un dārzeņus
Garšaugu varā 25 gadusDitas Kalvānes zināšanas par garšaugu audzēšanu ir kā burvju vācelīte, kur atliek vien ielūkoties, lai rastu atbildi gandrīz uz visiem jautājumiem.
Sarkanbaltsarkanais novembra dekorosLatvijas Republikas proklamēšanas dienā svinīgu noskaņu mājās var radīt pašu rokām gatavots dekors no augiem.
Uz Vāciju lūkoties orhidejas Latvijas Orhideju kolekcionāru asociācijas biedru redzētais orhideju audzētavās un jubilejas izstādē.
Ziedošais novembrisKuri ziedošie telpaugi gada tumšākajā periodā sniedz prieku un patīkamas emocijas.
Dārzs Stokholmas sirdīBergiusa botāniskais ir vieta, kur cilvēki var iepazīt daudzus tuvāku un tālāku zemju augus un vienlaikus labi atpūsties.
Smalcinot zarus atdodam dabaiZaru smalcinātāji, kuru klāsts ir gana plašs, palīdz tikt galā ar nogrieztajiem koku un krūmu zariem.
Telpaugi - istabas kļava, gloriozas, ķiverenes, pulkstenītes
Vēl žurnālā:
Dārza darbu kalendārsKāpēc šovasar negatavojās tomātiAugu aizsardzības nākamā klaseGatavojam kokus ziemaiKā nopirkt veselīgu telpauguHibiski nīka stādaudzētavas dēļCik dziļi iestādīta ciklamena?Kā panākt, lai oleandrs zied katru gaduKaktusiem vajag miera perioduDabas labumi skaistumamAntioksidanti augos

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 18 novembris 2012 01:48
 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.