Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 1568 viesi 

free counters

Семейный сад (Ģimenes dārzs)

www.ssad.lv

„Семейный сад” – 32(36) lpp. krāsains izdevums krievu valodā.

Iznāk 10 reizes gadā: sezonā - reizi mēnesī, ziemas menešos dubult numuri (novembris-decembris un janvaris-februaris). Izplatīšana notiek visā Latvijā.

Katrā numurā ir noderīga informācija gan zemniekiem, gan dārzniekiem, gan ziedu mīļotājiem par Latvijā izaudzētām šķirnēm, mūsdienīgiem mēslojumiem un preparātiem, instrumentiem un to pielietošanu, sējas kalendārs, vēl detalizētāk atspoguļosim tieši Latvijas dārzkopības preču un pakalpojumu tirgus jaunumus un paziņosim par aktuāliem notikumiem.

Mēs sadarbojamies ar Latvijas Valsts Augļkopības institūtu, Latvijas Valsts Universitātes Botānisko dārzu, Koksnes ķīmijas institūtu, Dārzkopības entuziāstu klubu „Tomāts”, Jāņa Aldermaņa dārzniecību, SIA Bioefekts, SAB (Stādu Audzētāju Biedrība), SIA Daga, SIA Latvijas Šķirnes Sēklas, Hedera centrs un daudzām citām kokaudzētavam, zinātniekiem, selekcionāriem.

Patreiz mēs esam vienīgais izdevums, kurš piedavā lasītājiem plašu informāciju par Latvijas dārzkopības aktivitātēm krievu valodā. Mūsu galvenais uzdevums ir informēt cilvēkus par dažādiem dārzkopības preču jaunumiem, paskaidrot šķirnu īpatnības, palīdzēt   izvēlēties labāko risinājumu atbilstoši savam prasībām.

Mūsu izdevums tiek izplatīts entuziastu klubā Tomāts, kā arī dažos specializētos dārzkopības veikalu tīklos Rīgā un apzalumošanas kursos.

Žurnāls piedalīsies arī specializētajās izstādēs Rāmavā, Ķīpsalā, Stādu parādē.

Издатель SIA Ģimenes dārzs
Reg. № 40103272117
Редактор Елена Николаева,
э-почта: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
моб. 29795766

 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.