Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 1539 viesi 

free counters

Ievas māja

www.ievasmaja.lv

Praktisks žurnāls mājai un dārzam ar ieteikumiem dārza, mājokļa iekārtošanā, kopšanā, kā arī padomiem, kā darināt noderīgas lietas un pagatavot garšīgus ēdienus. Iznāk kopš 2005. Gada reizi divās nedēļās.

Žurnāls IEVAS MĀJA ir mūsdienīgs, krāsains ilustrēts, informatīvi bagāts praktisks padomdevējs mājas un dārza darbos. Izdevums dod impulsu darboties, atgādina un iesaka; vienkārši un saprotami lasītājiem ierosina, parāda un pastāsta, kas darāms mājā un dārzā. Katrā materiālā lasītājs var pārliecināties, ka lielu daļu darbu savas iekšējās un ārējās vides iekārtošanā viņš var paveikt pats. Vizuāli viegli uztverams, to var izmantot kā ideju un padomu rokasgrāmatu.

Mērķauditorija – cilvēki, kas mājas un dārza darbus veic savām rokām, vien īpašos gadījumos aicinot talkā meistarus, speciālistus, ekspertus.

IEVAS MĀJĀ ir četras pastāvīgas sadaļas.

Māja: rosina neatstāt novārtā savu dzīves telpu un ar vienkāršiem līdzekļiem veidot to mājīgāku, gaumīgāku, praktiskāku.

Dārzs: kalendārā gada ietvaros kalpo par rokasgrāmatu sakņu, augļu un košumdārza kopšanā, uzturēšanā un pilnveidošanā.

Pašu rokām: palīdz saviem spēkiem ar minimāliem līdzekļiem radīt jaunas lietas – šujot, adot, tamborējot, līmējot utt. atrisināt vienkāršus sadzīviskus darbus.

Virtuve: vienkāršu, sezonai atbilstošu ēdienu receptes, ievērojot principu – lēti, iespējami ātri, veselīgi, kā arī palīdz izvēlēties attiecīgajam brīdim aktuālu produktu vai virtuves piederumus.

 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.