Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 1652 viesi 

free counters

“Fiskars” oranžajām šķērēm aprit 50 gadi

“Fiskars” oranžajām šķērēm aprit 50 gadi. Seši saistoši fakti par pasaulē populārāko “Fiskars” produktu
Somu dārza instrumentu un virtuves piederumu ražotāja “Fiskars” vārds īpašus komentārus neprasa, tā izstrādājumi ir labi pazīstami izcilās kvalitātes un elegantā dizaina dēļ. Taču ne visiem zināms, ka tieši šķēres ar oranžajiem rokturiem 20.gs. otrajā pusē padarīja uzņēmumu pasaulslavenu. Dizaina ikona, kas šogad svin 50 gadu jubileju, joprojām ir pasaulē atpazīstamākais “Fiskars” produkts.

1. “Fiskars” klasiskās šķēres ar oranžajiem rokturiem tika radītas 1967.gadā un bija pasaulē pirmās šķēres ar plastmasas rokturiem.
2. Mūsdienās “Fiskars” zīmols tiek asociēts ne vien ar izcilo kvalitāti, bet arī tā atpazīstamo spilgti oranžo krāsu. Interesanti, ka krāsa, kurai bija lemts turpmāk rotāt plašo “Fiskars” preču klāstu, zināmā mērā bija nejaušība un ienāca zīmola dzīvē reizē ar slavenajām šķērēm. Sākotnēji šķēru dizaina autors sava jaunā produkta prototipam bija izraudzījies trīs krāsas – melno,  zaļo un sarkano, taču, kad prototips tika nodots ražošanā, iekārtu inženieris izlēma izmantot iekārtā pāri palikušo oranžo krāsu. Rezultātā prototips tika radīts četrās dažādās krāsās, no kurām bija jāizvēlas viena. “Fiskars” darbinieku iekšējā balsojumā tika pieņemts lēmums par labu neplānotajai oranžajai krāsai,  un pārējais jau ir vēsture.
3. Jau pusgadsimtu, pateicoties oriģinālajam un ergonomiskajam dizainam, augstākās kvalitātes materiāliem un kalpošanas ilgumam, “Fiskars” šķēres ir visā pasaulē iecienīts produkts. Ikviena šķēru pāra kvalitāti pārbauda meistars, testējot tās divos veidos – izvērtējot griezuma precizitāti un noklausoties, vai, šķērēm griežot, atskan pareizā skaņa.
4. Visā pasaulē ir pārdots vairāk nekā miljards “Fiskars” šķēru. Zīmīgi, ka tās ir iecienītas ne vien mājsaimniecībās, bet arī pasaules prestižākajos modes namos. “Fiskars” šķēru precizitāti atzinīgi novērtējuši un ikdienā apģērba izstrādei izmanto tādi modes zīmoli kā “Chanel” un “Dior”.
5. Par godu oranžo šķēru jubilejai, uz katru šogad ražoto klasisko (21cm) šķēru asmens ir iegravēts piecdesmitās gadadienas jubilejas logotips.
6. 2017.gads Somijā ir īpašs ar neatkarības simtgades svinībām. Tās atzīmējot,  “Fiskars” laidis klajā jubilejas klasisko (21cm) šķēru kolekciju valsts karoga krāsās – ar rokturiem zilā un baltā krāsā. Universālās šķēres ir piemērotas gan plānu, gan biezāku materiālu griešanai, un tās var izmantot arī ēdiena pagatavošanā. Simtgades kolekcijas šķēru asmeņi ir ražoti no tā paša augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda kā klasiskās “Fiskars” šķēres, un uz to asmens ir iegravēts oficiālais Somijas simtgades logotips. Zilibaltās šķēres ir pieejamas ierobežotā daudzumā un nopērkamas Somijā tikai 2017. gadā.
Informācija par produktiem:

 

Papildu informācijai:
Anita Bautre
“Fiskars” konsultante sabiedrisko attiecību jautājumos
Tālr. 26596638
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu


Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 03 aprīlis 2017 14:44
 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.