Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 339 viesi 

free counters

Fiskars Waterwheel

“Fiskars” papildina piedāvājuma klāstu ar laistīšanas piederumu līniju “Fiskars Waterwheel”
Pasaulē vadošais dārza instrumentu ražotājs “Fiskars” iepazīstina ar lieliskiem jaunumiem. 2017.gadā “Fiskars” plašo piedāvājuma klāstu papildina pilnīgi jauna dārza preču kategorija – laistīšanas piederumi. “Fiskars Waterwheel” līnijas centrālais produkts ir kompakts ūdens rats, kas ērti apvieno visu laistīšanai nepieciešamo. Vadoties pēc “Fiskars” pārliecības, ka dārza darbiem jābūt vieglai un prieku raisošai nodarbei, jaunie produkti ir izstrādāti, īpaši domājot par to lietošanas ērtumu. Ar tā gaumīgo un jau vairākām balvām atzīto dizainu ūdens rats kļūs par harmonisku dārza vai pagalma papildinājumu.

“Waterwheel” ūdens rats ir viegls, kompakts, ērti pārnēsājams un uzglabājams. Tā spoles diametrs ir ap 45 cm liels, svars - ap trīsarpus kilogramiem. Katram ūdensratam komplektā ir vairāki uzgaļi ar dažādiem savienojumiem, lai ātri un vienkārši savienotu šļūteni ar ūdens padevi, laistīšanas pistoli vai izsmidzinātāju. Dažādām laistīšanas vajadzībām līnija piedāvā trīs veidu laistīšanas pistoles ar uzgaļiem gan strūklas, gan smidzināšanas funkcijai. Savukārt horizontālais dizains nodrošina lielāku ūdens rata mobilitāti, ļaujot tam aptvert 360 grādu diapazonu.
Visas komplektā esošās detaļas ir ērti uzglabāt pašā ūdens rata spolē, kas ir aprīkota ar tam īpaši paredzētu nodalījumu. Tādējādi lietotājam nav jāuztraucas par to, ka kāda detaļa varētu tikt aizmirsta, ūdens ratu pārnēsājot un izmantojot dažādās vietās – mājās, vasarnīcā vai iedodot izmēģināt draugiem un kaimiņiem. Turklāt, pateicoties universālajam izmēram, “Fiskars” laistīšanas rīki ir saderīgi arī ar citu ražotāju laistīšanas tehniku.

Papildus ūdens ratam jaunajā līnijā ir vēl 35 citas komponentes, ko var iegādāties atsevišķi. Plašais rīku klāst izveidots tā, lai sniegtu risinājumu visiem būtiskākajiem laistīšanas uzdevumiem, neuztraucoties par rīku regulēšanu, savienošanu un noņemšanu.
“Fiskars” ūdens rats ir pieejams S, M un L izmērā ar šļūteņu garumu attiecīgi 15, 20 un 30 metri. Šļūtenes ir ērti lietojamas un izturīgas. Tās ir nopērkamas arī atsevišķi un ir pieejamas ar dažādiem diametriem - 9mm, 13mm un 19mm, kā arī dažādu garumu – līdz pat 50 metriem. Savukārt divi jauni ūdens smidzinātāju modeļi patērē līdz pat 20% mazāk ūdens nekā tradicionālie smidzinātāji.
“Fiskars Waterwheels” ir ieguvis prestižo “Red Dot” dizaina balvu, kurā tas atzīts par labāko kategorijā “Best of the Best” (“Labākais no labākajiem”).  “Red Dot” apbalvojumus iegūst produkti ar izcilu dizainu, kas padara tos unikālus savā kategorijā.

Papildu informācijai:
Anita Bautre
“Fiskars” konsultante sabiedrisko attiecību jautājumos
Tālr. 26596638
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  

Par Fiskars
Fiskars ir vecākais Somijas uzņēmums, kas 2014.gadā atzīmēja 365.pastāvēšanas gadadienu. Mūsu vēsture aizsākās 17.gadsimtā, kad Somijā tika dibinātas vairākas čugunlietuves. Fiskars dibināts 1649.gadā, un šodien mēs esam viens no vecākajiem biznesiem Rietumu pasaulē. Produkts, kas padarīja Fiskars atpazīstamu visā pasaulē, ir slavenās šķēres ar oranžiem rokturiem, kas pirmo reizi izgatavotas 1967.gadā. Šīs oranžās šķēres revolucionizēja ikdienas griešanas pieredzi, būdamas pirmās šķēres pasaulē ar plastmasas rokturiem.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 15 februāris 2017 15:06
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.