Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 534 viesi 

free counters

Fiskars uzlabotā dārza griežņu sērija PowerGear™

Fiskars uzlabotā dārza griežņu sērija PowerGear™ X nodrošina 3 reizes lielāku griešanas jaudu un ir vēl ērtāka lietošanai

Veicot koku atzarošanu, katrai detaļai ir nozīme. Precizitāte ir visa pamatā – pārdomāti izvēlēts laiks, ass un trāpīgs griezums pareizajā vietā. Apzinoties, cik daudz koku un to augļu veselībai dod pareizi veikta atzarošana, Fiskars eksperti pirms 20 gadiem izstrādāja patentētu PowerGear™ griešanas mehānismu, kas, kā liecina veiktie testi, vēl joprojām ir nepārspēts.

Šajā pavasarī Fiskars ir nācis klajā ar nākamās paaudzes dārza griežņu sēriju PowerGear™ X, kurā izcilo darbarīka sniegumu papildina uzlabota ergonomika un lietošanas ērtums.

PowerGear™ unikālais spēka pārnesuma mehānisms 3 reizes palielina griešanas laikā pielietoto spēku, sadalot to vienmērīgi pa visu griežamo virsmu. Tādējādi dārza darbi ar PowerGear™ X darbarīkiem ir viegli paveicami arī sievietēm un vecākiem cilvēkiem. Jaunajā sērijā unikālā mehānisma potenciāls tiek izmantots līdz maksimumam – instrumenti ir vēl ērtāk lietojami, pateicoties to rokturiem no materiāla, kas neļauj rokām slīdēt, un SoftGrip™ funkcijai, kas nodrošina stingru satvērienu pat tad, ja rokas ir mitras vai uz tām ir zeme.

Jaunās grieznes ir ražotas no viegla, bet izturīga alumīnija, kas pagarina darbarīka mūžu un mazina laikapstākļu negatīvo ietekmi uz to.

Griežņu asmeņi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un aizsargāti ar PTFE pārklājumu, kas mazina griešanas laikā radušos berzi un novērš gružu pielipšanu pie asmeņiem. Rezultātā iegūstam precīzi nogrieztu zaru, kas ļaus kokam ātri sadziedēt brūci, augot vēl veselākam un sniedzot vēl skaistākus augļus.

Jaunā PowerGear™X sērija piedāvā gan klasiskās, gan laktveida dārza grieznes. Klasiskās dārza grieznes ar paralēliem, ieliektiem asmeņiem, kas darbojas pēc parasto šķēru principa, ir ideāli piemērotas svaiga koka griešanai un vislabāk nodrošina akurātu, precīzu griezumu.

Laktveida grieznes savukārt ieteicams lietot sausu un cietu koku griešanai. Pateicoties asākiem un šaurākiem asmeņiem, tās ļauj griezt ar lielāku spiedienu. Turklāt apakšējais asmens kalpo kā nekustīgs atbalsts augšējam asmenim un uzņem tā spiedienu. Tādējādi griešanas kustība tiek veikta precīzi, papildus pasargājot augu.

PowerGear™X grieznes ir piemērotas līdz 5 cm biezu zaru griešanai, un atkarībā no modeļa ar tām var aizsniegt zarus līdz pat 3m augstumā.

Papildu informācija:

Anita Bautre

Fiskars konsultante sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr. 67240571

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Par Fiskars

Fiskars ir vecākais Somijas uzņēmums, kas 2014.gadā atzīmēja savu 365.pastāvēšanas gadadienu. Fiskars vēsture aizsākās 17.gadsimtā, kad Somijā tika dibinātas vairākas čuguna lietuves. Fiskars Dibināts 1649.gadā, Fiskars šodien ir Somijas vecākais uzņēmums. Pasaulslavens Fiskars kļuva ar tā slavenajām šķērēm ar oranžiem rokturiem, kas pirmo reizi tika izgatavotas 1967.gadā. Nu jau leģendārās oranžās šķēres pilnībā izmainīja ikdienas griešanas pieredzi, būdamas pasaulē pirmās šķēres ar plastmasas rokturiem.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 06 maijs 2016 15:25
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.