Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 448 viesi 

free counters

Fiskars aicina izbaudīt pavasari

Fiskars aicina izbaudīt pavasari ar jaunu dārza darbarīku sēriju Fiskars Light - vēl vieglāku un ērtāku lietošanā

Ziema sola nepadoties bez cīņas, taču pavasara sajūta visapkārt vairs nav apturama – tā jau ir piepildījusi mūsu ikdienu, bet pavisam drīz pienāks arī pavasara gaidītākais brīdis – dārza darbu sezonas sākums. Svinot pavasara iestāšanos, Fiskars nāk klajā ar jaunu īpaši piemājas dārziem radītu darbarīku sēriju Fiskars Light, kurā veiksmīgi apvienots instrumentu vieglums un kvalitāte.

Lauku darbi izsenis ir bijis ģimenes vienojošais elements – uz lauka satikās liels un mazs, lai, kopīgi čakli strādājot, gādātu iztiku visam turpmākajam gadam. Novērtējot tradīciju lomu mūsu dzīvē, Fiskars aicina ģimenes locekļus atkal sanākt kopā savā piemājas dārzā, un, pavadot laiku jautri un vērtīgi, sarūpēt savam pusdienu galdam pavasarī tik kārotos dārzeņus un zaļumus. Turklāt, pateicoties jaunās sērijas darbarīku vieglumam un lietošanas ērtumam, savas pirmās iemaņas dārza darbos varēs gūt arī mājas mazākie iemītnieki.

Vieglāki darbarīki ar vēl vairāk uzlabotu funkcionalitāti

Arī jaunajā sērijā Fiskars ir uzticīgs savām vērtībām – Fiskars Light darbarīku klāstā ar īpaši pavasarīgu dizainu gaišos toņos uzsvars joprojām tiek likts uz funkcionalitāti. Neapstājoties pie sasniegtā, Fiskars meistari ir strādājuši pie tā, lai uzlabotu šķietami jau nepārspējamo darbarīku praktiskumu, ērtumu un kvalitāti, un arī atraduši, kā to panākt.

Viegli. Light sērija ir vieglāko darbarīku klāsts, kas pašlaik pieejams tirgū, un ļauj daudzus fiziski grūtos dārza darbus padarīt daudz vieglāk un patīkamāk paveicamus, rūpējoties arī par to, lai slodze nekaitētu muguras veselībai.

Izturīgi. Fiskars raksturīgi arī šīs sērijas pamatvērtība ir teicama kvalitāte, kas panākta, darbarīku galus veidojot no tērauda un tādējādi nodrošinot instrumentiem lielisku izturību un ilgu mūžu.

Kompakti. Fiskars Light darbarīki ir nedaudz mazāki nekā standarta dārza rīki un tādēļ ir īpaši paredzēti tieši mazāku dārzu kopšanai. Mazāks izmērs ir priekšrocība arī to ērtai uzglabāšanai.

Ērti. Funkcionāli līdz pēdējai niansei, jaunās sērijas produktu rokturi ir ērti pakarami aiz D formas galiem vai tam īpaši paredzētiem caurumiem. Savukārt rokturu gumijas pārklājums nodrošina aukstuma izolāciju, savukārt D formas rokturi rakšanai domātajos darbarīkos sniedz vēl lielāku ergonomisku efektu.

Jaunais Light darbarīku klāsts piedāvā visu nepieciešamo pamata dārza darbu  veikšanai

Fiskars Light darbarīku klāstā ir pieejama rakšanas lāpsta, stādīšanas lāpsta, rakšanas dakša, lāpsta, lapu grābeklis, augsnes grābeklis, rožu grābeklis, ravēšana nazis, dārza kultivators, kaplis un nezāļu izvilcējs.

Fiskars Garden Light fotogrāfijas: https://failiem.lv/u/6yd9gyux

Papildu informācija:

Anita Bautre

Fiskars konsultante sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr. 67240571

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Par Fiskars

Fiskars ir vecākais Somijas uzņēmums, kas 2014.gadā atzīmēja 365.pastāvēšanas gadadienu. Mūsu vēsture aizsākās 17.gadsimtā, kad Somijā tika dibinātas vairākas čugunlietuves. Fiskars dibināts 1649.gadā, un šodien mēs esam viens no vecākajiem biznesiem Rietumu pasaulē. Produkts, kas padarīja Fiskars atpazīstamu visā pasaulē, ir slavenās šķēres ar oranžiem rokturiem, kas pirmo reizi izgatavotas 1967.gadā. Šīs oranžās šķēres revolucionizēja ikdienas griešanas pieredzi, tām esot pirmajām šķērēm pasaulē ar plastmasas rokturiem.

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 24 marts 2016 00:58
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.