Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 525 viesi 

free counters

Fiskarsaicina pieteikties WoodXpert kokapstrādes instrumentu testam

Šogad Fiskars paplašinājis savu koksnes apstrādes darbarīku klāstu WoodXpert™. No diviem pārveidotiem zaru cirtņiem līdz cirtņiem, baļķu āķiem, šķērāķiem un pat mežsaimniecības jostai –Fiskars ir viss, kas nepieciešams koka ekspertiem, no meža līdz kamīnam.Lai sniegtu Latvijas iedzīvotājiem iespēju atzinīgi novērtēt WoodXpertTMprodukciju, Fiskars aicinapieteikties instrumentu testam un saņemt savā rīcībā pilnu WoodXpertTMinstrumentu komplektu.

Lai pievienotos Fiskars testētāju komandai, kandidātiem nepieciešams aizpildīt pieteikuma veidlapu Fiskars kampaņas mājaslapā (www.fiskars.lv), paskaidrojot kādēļ tieši viņš vai viņa ir piemērotākais kandidāts WoodXpertTM darbarīku testam. Pieteikumam jāietver fotogrāfija un pāris argumentiem, kas atspoguļonepieciešamībukandidāta mājās vai saimniecībā izmantot šos instrumentus malkas sagatavošanai vai koku ciršanai. Konkursam var pieteikties līdz 2014.gada 3.oktobrim.

Kopumā par testētājiem tiks izraudzīti divdesmit dalībnieki,kuri savā rīcībā saņems septiņus testēšanas produktus (baļķu āķi, baļķu šķērāķi, cirtņus XA2 un XA22, zaru cirtņus XA3 un XA23 un jostu instrumentiem) no jaunas WoodXpertTMdarbarīku kolekcijas. Dalībnieki, kuri paredzētajā laika posmā iesniegs vērtējumu par testētajiem produktiem, papildus balvā saņems Fiskars X17 cirvi.

Pieteikties dalībai konkursāun iepazīstināties ar konkursa noteikumiem var interneta vietnē: www.fiskars.lv; konkursa nolikumu var apskatīt interneta vietnē: http://goo.gl

Par WoodXpertTM darbarīku kolekciju:

Fiskars WoodXpert™ darbarīkus raksturo praktisks dizains un funkcionalitāte. Jaunums kokapstrādes darbarīku klāstā ir Fiskars WoodXpertTM XA2 un XA22 cirtņi ar īsu un garu kātu, kas ir viegls un ērts palīgs smagu priekšmetu celšanai gan ar vienu, gan abām rokām vienlaicīgi. Abiem cirtņiem ir ass, izliektas formas rūdītatērauda asmens ar robotām malām, lai nodrošinātu labu saķeri ar baļķiem pat ļoti barga sala un apledojuma apstākļos.

Fiskars WoodXpertTM XA3 un XA23 zaru cirtņi pieejami ar īsu un garu kātu, un tiem ir uz iekšu vērsts, liektas formas tērauda asmens ar rūpīgi izstrādātu svara pārnesiefektīvākai ciršanai. Jaunais, vēl izteiktākais asmens izliekums ir ideāls vieglāk veicamiem ciršanas darbiem, krūmu un koku apcirpšanai, zaru retināšanai, garas zāles un nezāļu noīsināšanai.

Jaunā dizaina Fiskars WoodXpertTM baļķu āķim ir masīvs oranžas krāsas SoftGripTM rokturis, kas nodrošina ērtu darbarīka satveršanu ar visiem rokas pirkstiem un vienlīdzīgu svara sadalījumu, tādējādi atvieglojot darbu un sniedzot iespēju mežā strādāt ilgāk.  Ergonomiskais un vieglais bora tērauda āķis ar uzasinātu galu ir ērti paliekams zem baļķa, savukārt darbarīka augšpusē izvietotais mazais atbalsta āķis palīdz noturēt pat mitrus vai sasalušus baļķus. Baļķu āķim ir izturīgs ietvars, kuru var ērtinēsāt pie Fiskars WoodXpertTMinstrumentu jostas, lai to varētu ātri paņemt un lietot nepieciešamības gadījumā. Instrumentu jostas dizainā izmantota jaunā Quiklock Tri-Glide tehnoloģija, kas ļauj jostai ērti pievienot un noņemt ietvaros ievietotos darbarīkus.

Mazāku un vieglāku baļķu celšanai un pārvietošanai neaizvietojami darbarīki ir Fiskars WoodXpertTM baļķu šķērāķi. Kaltie, rūdītie bora tērauda āķi ar asiem galiem un uzlabotu profila ģeometriju, kā arī mazais atbalsta āķis palīdz ērtāk paņemt baļķus, savukārt šķērāķu ērtu atvēršanu var veikt ar vienu roku, piespiežot mazu sprūdu. Baļķu šķērāķa SoftGripTM rokturis garantē ērtu darbarīka satveršanu un patīkamu darbošanos. Līdzīgi kā baļķu āķim, arī baļķu šķērāķiem ir izturīgs ietvars, kuru ērti var piestiprināt un nēsāt pie Fiskars WoodXpertTMinstrumentu jostas. Darbarīkam ir īpaša, no stieplēm veidota aptvere drošākaiuzglabāšanai.

Papildu informācija par Fiskars:

Aleksandra Kostjukoviča

Fiskars konsultante sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr. 67240571

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Par Fiskars

Fiskars ir dibināts 1649.gadā Fiskars ciemā, Somijā. Gadu gaitā Fiskars ir kļuvis vienu no vadošajiem uzņēmumiem pasaulē, kas piedāvā Somijas augstākās kvalitātes un dizaina produktus mājas, dārza un ārpustelpu vajadzībām. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un materiālus darbarīku ražošanā, Fiskars tiecas samazināt slodzi un piepūli dārza darbu laikā un padarīt darbus ērtākus un vienkāršākus, lai darbs dārzā kļūtu vieglāks, efektīvāks un baudāmāks. Fiskars ir Somijas vecākais uzņēmums un tā apgrozījums 2012.gadā bija 748 miljoni eiro. Fiskars vairāk kā 20 valstīs strādā aptuveni 4100 darbinieku. Plašāka informācija: www.fiskarsgroup.com

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 25 septembris 2014 14:43
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.