Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 383 viesi 

free counters

Fiskars PowerGear™ dārza grieznes sniedz jaunas iespējas visu vecumu dārzniekiem

Fiskars PowerGear™ mehānisms trīskāršo griešanas spēku

Ergonomiskās Fiskars PowerGear™ dārza grieznes (patenta nr. US5697159 un FI955647) ir domātas visu vecumu dārzniekiem. Dārza grieznēm ir unikāls, rotējošs rokturis, kas neļaus rokām nogurt griešanas laikā. Fiksētais rokturis atbalsta dabisko rokas atvēršanas un saspiešanas kustību, tādējādi, veicot griezumu, visu pirkstu spēks tiek pielietots optimāli.

Šie instrumenti ir unikāli, jo apakšējais rotējošais rokturis trīskāršo griešanas jaudu, padarot griešanas procesu vieglāku, samazinot roku nogurumu un novēršot arsastiepumu saistītas traumas. Tajā pašā laikā, dārza griežņu rokturi ir veidoti no FiberComp™ (stikla šķiedras un poliamīda savienojums) materiāla, kas tos padara īpaši vieglus un izturīgus. Maksimālai drošībai, viegli izmantojamais griežņu bloķēšanas mehānisms nodrošina asmeņu ērtu un drošu glabāšanu.


Labākās savā kategorijā

Fiskars dārza grieznes par labākajām savā kategorijā ir atzinuši daudzi dārznieki un industrijas speciālisti to veiktspējas, kvalitātes un vērtības dēļ. Fiskars PowerGear™ rokas griežņu kvalitāti nodrošina rūdītie ar PTFE pārklātiepretkorozijas CrMoV, jeb hrommolibdēna tērauda asmeņi, kas griešanu padara tīru un precīzu. Maināmie asmeņi, atsperes un kniedes nodrošina šim darbarīkam vairāku desmitu gadu ilgu mūžu.

Galvenās Fiskars PowerGear™ dārza griežņu specifikācijas:

-  Rokturi izgatavoti no īpaši izturīgā un vieglā FiberComp™ materiāla

-  Unikāls rotējošais roktura mehānismsļauj izmantot visus pirkstus vienlaicīgi, nodrošinot maksimālu spēku ar mazāku piepūli.

-  Asmeņi ir pārklātiar nelīpošu PTFE materiālu un izgatavoti no īpaši cieta pretkorozijas tērauda (CrMoV), nodrošinot gludāku griezumu, vieglāku tīrīšanu un arī ilgāku darbarīka mūžu.

Plašais klāsts

Fiskars PowerGear™ sērijā ietilpst trīs dārza grieznes: divas ar klasisko un vienas ar laktveida mehānismu. Papildus Fiskars PowerGear™ darbarīku klāsts lepojas arī ar laktveida un klasiskām zaru grieznēm, kā arī divām dažādām dzīvžogu šķērēm ar alumīnija vai  FiberComp™materiāla rokturi.

Dārzkopības jaunatklāšana

Fiskars PowerGear™ darbarīku klāsts ir piemērs Fiskars apņēmībai jaunatklāt dārzkopības pieredzi, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un materiālus. Mēs uzskatām, ka visus darbus, pat visvienkāršākos, var paveikt labāk un gudrāk, lai darbs dārzā kļūtu vieglāks, efektīvāks un baudāmāks, kādai patiesībā jābūt dārzkopībai.

Papildu informācija par Fiskars:

Aleksandra Kostjukoviča

Fiskars konsultante sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr. 67240571

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Par Fiskars:

Fiskars ir viens no vadošajiem uzņēmumiem pasaulē, kas piedāvā patēriņa preces mājas, dārza un ārpustelpu vajadzībām. Grupai ir spēcīgs uzticamu starptautisku zīmolu portfolio, tai skaitā Fiskars®, Iittala®, Gerber®. Dibināts 1649. gadā un ierindots NASDAQ OMX Helsinki sarakstā, Fiskars ir Somijas vecākais uzņēmums. Fiskars reģistrā neto apgrozījums 2013. gadā bija 798,6 miljoni. Šobrīd Fiskars nodarbina aptuveni 4,087 cilvēku vairāk nekā 20 valstīs.

www.fiskarsgruop.com

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 31 marts 2014 20:35
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.