Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 472 viesi 

free counters

Jaunās Cuts+More

Fiskars no jauna izgudro mājsaimniecības šķēres, piedāvājot jaunās Cuts+More Scissors

Pasaules vadošais šķēru ražotājs Fiskars ir izstrādājis jaunu, daudzfunkcionālu darbarīku, kas no jauna izgudro saimniecībā lietojamās šķēres un noteikti būs visnoderīgākā no praktiski pielietojamām dāvanām.

Fiskars Ziemeļamerikā aptaujāja gandrīz 1000 patērētājus par viņu saimniecības darbarīku lietošanas paradumiem, kā arī šķēru pielietošanas vajadzībām. Pārsteidzoši, bet 98% patērētāju ik nedēļu vai pat ik dienu izmanto parastas šķēres – tas nozīmē, ka šķēres ikdienā lieto vairāk nekā pildspalvas, zīmuļus un virtuves nažus. Vairāk nekā 99% patērētāju savās šķērēs vēlētos papildus funkcijas, kas tās padarītu par noderīgāku darbarīku ar dažādiem pielietojumiem.

Fiskars ir izstrādājis jaunu, inovatīvu produktu, kas atbilst šīm patērētāju prasībām - Cuts+More™ Scissors. Šajās šķērēs iestrādāta virkne ērtu funkciju, kas ļauj tās izmantot dažādiem mājas darbiem, kuros šķēres parasti nebūtu risinājums. Balstoties uz pētījuma rezultātiem par vispieprasītākajām šķēru funkcijām, Fiskars dizaineri tās ir iebūvējuši jaunajās Cuts+More™ šķērēs, saglabājot Fiskars kvalitātes un funkcionalitātes līmeni.

Fiskars Cuts+More vienās šķērēs apvieno vairākus darbarīkus:

Augstas kvalitātes asmeņus, kas lieliski piemēroti papīra, plastikāta iepakojumu, auklu, auduma, tievu vadu un citu materiālu griešanai

  • Īpašu ierobu tievas virves griešanai
  • Vadu griezēju, kas pārgriež tievus vadus, nebojājot šķēru asmeņus
  • Auklas griezēju, kas ātri un tīri pārgriež auklu
  • Asu, īlenveidīgu asmeņa galu, kas paredzēts nelielu caurumu izduršanai kartonā, ādā un citos materiālos
  • Pudeļu attaisāmo, kas lietojams, neizņemot šķēres no futrāļa
  • Izjaucamu nazi ar titāna pārklājumu, kas izmantojams lielāku priekšmetu griešanai

Šķēru futrālī ir iestrādāts keramikas šķēru asinātājs un līmlentes griezējs, kas noderīgs kastu atvēršanai. Cuts+More šķēres var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.

Par Fiskars

Fiskars ir viens no vadošajiem uzņēmumiem pasaulē, kas piedāvā patēriņa preces mājas, dārza un ārpustelpu vajadzībām. Grupai ir spēcīgs uzticamu starptautisku zīmolu portfolio, tai skaitā Fiskars®, Iittala®, Gerber®, Silva® un Buster®. Dibināts 1649. gadā un ierindots NASDAQ OMX Helsinki sarakstā, Fiskars ir Somijas vecākais uzņēmums. Fiskars tīrie pārdošanas ienākumi 2010. gadā bija 715,9 miljoni EUR, un tas nodarbina aptuveni 3 600 cilvēku. www.fiskarsgroup.com

Papildu informācijai:

Velga Ozola
SIA Hill and Knowlton Latvia
Tālr. 67240571
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 29 augusts 2013 20:44
 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.