Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 505 viesi 

free counters

Auto kredīts no A lidz Z

Vai vērts iegādāties automašīnu? Atbilde uz šo jautājumu katram cilvēkam būs individuāla, taču viens ir skaidrs – personīgā mašīna nodrošina jaunas iespējas un ievērojami atvieglo pārvietošanos ikdienā un īpašās situācijās. Mūsdienās auto iegāde ir pieejama plašam cilvēku lokam, pateicoties auto kredītiem – pakalpojumam, ko piedāvā ne tikai bankas, bet arī nebanku kredītdevēji. Auto kredīts ir ātrs un salīdzinoši vienkāršs veids kā tikt pie jaunas automašīnas, taču tam ir savas nianses. Ja vēlies uzzināt vairāk par auto kredītu īpatnībām, turpini lasīt!

Trīs galvenie jautājumi par auto kredītu

Kur un kā pieteikties?

Auto kredītus piedāvā bankās un pie nebanku kreditoriem. Abos variantos pieteikšanās aizdevumam notiek elektroniski. Pēc pieteikuma saņemšanas un izskatīšanas notiek šādas darbības:

●     kreditora pārstāvis sazinās ar kredīta pretendentu, lai piedāvātu individuāli pielāgotu aizdevumu;

●     pozitīvas atbildes gadījumā tiek noslēgts kredītlīgums;

●     aizņēmējs slēdz pirkšanas-pārdošanas līgumu, un aizdevējs pārskaita naudu mašīnas pārdevējam.

Ja tiek noformēts kredīts pret auto ķīlu, nauda tiek pārskaitīta uz aizņēmēja bankas kontu uzreiz pēc līguma parakstīšanas.

 

Cik ātri kredīts tiek pārskaitīts?

Naudas saņemšanas ātrums ir atkarīgs no tā, kādās bankās atrodas kreditora un aizņēmēja konti. Pārskaitījumi vienas bankas ietvaros aizņem tikai dažas minūtes, starpbanku pārskaitījumiem nepieciešama viena darba diena.

Daži aizdevēji nodrošina iespēju parakstīt auto kredīta līgumu ar elektronisko parakstu vai līguma piegādi ar kurjerpastu. Jo ātrāk Tu parakstīsi līgumu, jo ātrāk nauda būs ieskaitīta Tavā kontā.

Kādi ir ierobežojumi?

Daudziem kredītdevējiem ir vecuma ierobežojumi – auto kredīti tiek piedāvāti personām vecumā no 20 – 22 gadiem, lai gan dažviet ir pieejams arī auto kredīts no 18 gadu vecuma.

Auto kredīts ir paredzēts personām ar stabiliem ienākumiem. Lai saņemtu aizdevumu auto iegādei, kredīta pretendentam jāuzrāda ienākumus apliecinošie dokumenti. Kredīts pret auto ķīlu var būt pieejams personām, kuras nav oficiāli nodarbinātas, taču tas ir atkarīgs no kreditora lēmuma.

Pirms pieteikšanās auto kredītam noteikti iepazīsties ar atbildīgas aizņemšanās principiem – tie ir vienlīdz noderīgi aizņemoties gan īstermiņā, gan ilgtermiņā.

Kas attiecas uz auto ierobežojumiem, tie galvenokārt ir saistīti ar mašīnas vecumu un tehnisko stāvokli. Kredīts pret auto ķīlu ir striktāks nekā kredīts auto iegādei – lai ieķīlātu mašīnu ar labiem nosacījumiem, mašīnai jābūt:

●     pietiekami jaunai;

●     ar zemu noskrējienu;

●     labā tehniskajā stāvoklī.

Ieķīlāt vecu mašīnu arī ir iespējams, taču šādam kredītam būs mazāks kredītlimits un, iespējams, arī augstāka procentu likme.

Auto kredīts ir pieprasīts pakalpojums, ko piedāvā daudzi kreditori. Lai neapjuktu piedāvājumā, izmanto mūsdienīgu tiešsaistes rīku – salīdzināšanas platformu Comparo.lv!

Auto kredīts & citi aizdevumi vienā portālā

Comparo.lv ir salīdzināšanas portāls, kur tiek apkopota informācija par dažādiem ikdienā noderīgiem pakalpojumiem. Ja Tevi interesē ne tikai Swedbank auto kredīts, bet arī nebanku aizdevumi, tostarp, kredīts auto iegādei un kredīts pret auto ķīlu, Comparo.lv mājaslapā noteikti atradīsi sev noderīgu informāciju. Ienāc portālā, lai uzzinātu:

●     kādi uzņēmumi piedāvā auto kredītus;

●     kādi ir aizņemšanās un auto ieķīlāšanas nosacījumi;

●     kur pieejams auto kredīts bez pirmās iemaksas un auto kredīts ar sabojātu kredītvēsturi;

●     kādas ir auto kredīta atsauksmes par dažādiem kreditoriem.

Un tas vēl nav viss – Comparo.lv atradīsi informāciju arī pat citiem aizdevumu veidiem, kā arī par citiem finanšu pakalpojumiem: apdrošināšanu, investīcijām, debetkartēm.

Comparo.lv ir Tavs pilnvērtīgs palīgs ceļā pie draudzīgas un maksimāli izdevīgas aizņemšanās. Ienāc un uzzini, kāds auto kredīts ir vispiemērotākais Tev!

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 12 jūlijs 2018 18:57
 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.