Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 301 viesi 

free counters

Kā pelnīt naudu, esot pensijā?

Kad cilvēks dodas pensijā, tam var šķist, ka nu tam vairs nav nekādu papildus peļņas iespēju un ka viss, uz ko tas var paļauties, ir pensija. Lai vai kā, ja vien jūs vēlaties, jūs varat iegūt papildus ienākumus, arī esot pensijā. Ja arī jums ar pensiju vien ir par maz, varat mēģināt sekot kādam no turpinājumā minētajiem padomiem, lai gūtu papildus ienākumus.
Atrodiet darbu

Vairākumam cilvēku strādāt, esot pensijā, nešķiet saistoša ideja, kā arī daudzi to vecuma dēļ gluži vienkārši vairs nespēj. Lai vai kā, mūsdienās ir ļoti daudz cilvēku, kas, arī esot pensijā, vēl aizvien strādā. Tam, protams, nav jābūt pilnas slodzes darbam – tas var būt arī nepilnas slodzes darbs, kas neprasa daudz laika un piepūles. Tāpat ir iespējams savu hobiju pārvērst peļņas avotā. Ja jūsu vaļasprieks ir saistīts ar, piemēram, mākslas darbu radīšanu, jūs tos varat pārdot un pelnīt naudu. Šie ienākumi, iespējams, nebūs tie lielākie, bet labāk tādi nekā nekādi. Jebkurā gadījumā tie var kalpot par lielisku alternatīvu dažādiem neizdevīgiem aizdevumiem, piemēram, ātrajiem kredītiem jeb online sesxi.
Veiciet saprātīgas investīcijas
Ja jums ir lielāki vai mazāki iekrājumi, ir vērts tos kaut kur investēt, lai tie jums nodrošinātu tā saucamos pasīvos ienākumus. Ņemot vērā to, ka mūsdienās ir diezgan zemas procentu likmes, varētu būt grūti atrast vietas, kurās būtu vērts ieguldīt savu naudu. Lai nenāktos savu naudu ieguldīt par velti, ir vērts par samaksu pakonsultēties ar kādu speciālistu, kas varētu jums palīdzēt izvēlēties piemērotāko un perspektīvāko vietu savu līdzekļu investēšanai. Atcerieties, ka jums var nākties uzņemties lielāku risku, lai palielinātu savas izredzes gūt lielāku atdevi, tādēļ brīdiniet speciālistu par to, cik lielu risku jūs esat gatavi uzņemties.
Pārdodiet nevajadzīgās lietas
Lai iegūtu papildus līdzekļus, turklāt, nekavējoties, ir vērts pārdot lietas, kas jums vairs nav vajadzīgas. Tas, protams, nesniegs jums ienākumus ilgtermiņā, bet tas var sniegt jums papildus ienākumus dažādās situācijās, kad nauda ir nepieciešama steidzami, piemēram, lai apmaksātu auto remontu vai lai dotos neplānotā ceļojumā. Mūsdienās, kā rāda pieredze, ir iespējams pārdot it visu, sākot ar drēbēm un beidzot ar mēbelēm. Neaizmirstiet, ka tas, kas jums šķiet nevajadzīgs un nekam nederīgs, kādam citam var būt noderīgs.
Dodiet priekšroku mazākām platībām un izmēriem
Ja jūs savu lielo mājokli nomainītu pret mazāku, jūs ietaupītu ievērojamas naudas summas, jo, kā zināms, lai uzturētu lielu mājokli, ir nepieciešamas lielas naudas summas. Uzturēšanas izmaksas, protams, nav vienīgās - jo lielāks mājoklis, jo lielāks nekustamā īpašuma nodoklis, kā arī kredīta maksājums, ja jums ir hipotekārais kredīts. Pensijas laiks ir piemērotākais laiks, lai pārceltos uz mazāku mājokli, jo, pirmkārt, samazinās izdevumi, kas ir saistīti ar mājokļa uzturēšanu, atstājot vairāk līdzekļu dzīvošanai, un, otrkārt, pensijas laikā vairākums pensionāru dzīvo divatā vai jau vienatnē, jo bērni ir uzsākuši patstāvīgu dzīvi, tādēļ vairs nav nepieciešams liels mājoklis, kur dzīvot ģimenei ar bērniem. Tas pats attiecas arī uz automašīnu – ja līdz šim braucāt ar tipisku ģimenes auto, kur pietiek vietas kā bērniem, tā arī mājdzīvniekiem, tad tagad, kad jūsu bērni ar jums vairs ikdienā nepārvietojas, nav nozīmes turpināt uzturēt tik lielu automobili.
Citus padomus, kā uzlabot savu finansiālo situāciju arī esot pensijā un kā sagatavoties pensijai, lai vecumdienas varētu aizvadīt bezrūpīgi, varat lasīt portālā CredMe.eu.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 22 augusts 2016 11:53
 

Komentāri  

 
0 #1 Cityfinances 2016-12-27 17:52
Mēs piesaistīsim finansējumu Jūsu biznesa izaugsmes paātrināšanai, ieguldot investora līdzekļus uzņēmuma kapitālā vai piesaistot aizdevumu! http://www.cityfinances.lv/lv/finansejums-uznemumiem/
Citēt
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.