Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 392 viesi 

free counters

JŪSU DĀRZAM.LV

Jaunums - Gabiona grili

www.jusudarzam.lv

Gabioni ir ļoti ērta arhitektūras forma. No gabioniem tiek veidoti žogi, dārza instalācijas un vēl visas tās lietas, ko vien spējat iedomāties! Kamīni, grili, galdi, vāzes … Iespaidīgi un oriģināli, labvēlīgi videi, formas, kas sniedz Jums iespēju veidot Jūsu dārzu ar dažādiem netradicionāliem arhitektūras elementiem. Gabionos visbiežāk tiek iepildīti dekoratīvie akmeņi, kurus plašā klāstā pie mums ir iespējams iegādāties. Savukārt, gabionu praktisko pusi raksturo izturība pret koroziju un deformācijām, ātra uzstādīšana, izturība pret vandālismu, augsta akustiskā efektivitāte un tiem nav nepieciešama apkope. Gabiona grili var būt pildīti ar dažādu krāsu un izmēru dekoratīviem dārza akmeņiem. Ideāls produkts klusam, mājīgam nostūrim. To var izvietot dārzā vai publiskā telpā. Produkts ir pilnībā integrēts ārējā vidē. Grila un kurtuves konstrukcija neprasa izgatavot speciālās, smagnējas pamatnes.

Šūpuļtīkls

www.jusudarzam.lv

- laime starp debesīm un zemi. Tā justies iespējams ne tikai lidojuma laikā, baudot ceļojumu, ir daudz jaukāks veids šādas izjūtas īstenot savā dārzā, uz terases, vai vienkārši brīvā dabā  pie ezera. Šūpuļtīkls – gadsimtiem sens, tomēr nezaudējis aktualitāti mūsdienās izgudrojums. Tas asociējas ar atpūtu, brīvdienām, klusumu un relaksāciju, vietu jaunas enerģijas uzkrāšanai. Iegādājieties mūsu interneta veikalā www.jusudarzam.lv stabilu un drošu koka šūpuļtīkla konstrukciju, kuru ir viegli noņemt un pārnēsāt. Vasara būs īstais laiks, kad atlaisties šūpuļtīklā un izbaudīt to.

Daudziem ir sava māja vai vasarnīca, un Jūs vēlaties, lai šis zemes gabals kļūtu vēl skaistāks un mājīgāks. Tas ir iespējams iegādājoties tādu eksterjera elementu kā strūklaka. Izvēloties pareizo ainavu dizaina strūklaku, tā padarīs Jūsu apkārtējo vidi pievilcīgāku un prestižāku, jo nekas ne varbūt labāks par to. Vakaros iziet pagalmā ar tējas tasi rokās, apsēsties blakus strūklakai un vienkārši pasapņot. Tāpēc mēs Jums iesakām iegādāties strūklaku un mūsu firma Jums palīdzēs to izdarīt.

Dārzu strūklaku priekšrocības:

www.jusudarzam.lv

• Strūklakas mikro pilieni, kas lido gaisā, pozitīvi ietekmē cilvēka labsajūtu, kā arī augus, kas aug netālu no strūklakas.

• Strūklakas plūstošā ūdeņu skaņa nomierina, tonizē un uzlabo garastāvokli tiem, kas atrodas blakus.

• Skaists skats uz strūklaku sniegs Jums estētisku baudu un pozitīvas emocijas.

ņemot vērā, ka visos laikos dekoratīvās un dārza strūklakas bija prestižas un cieņas elements, tāpat arī šodien tā nav zaudējusi šo vērtību un nozīmi. Izvēloties mūsu dārza strūklakas, Jūs varat būt pārliecināti, ka tā ideāli iederēsies jebkurā dārza ainavu interjerā un piešķirs neatkārtojamu izsmalcinātību.

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 17 jūnijs 2015 11:20
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.