Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 379 viesi 

free counters

Dārza mēbeles

Pateicoties plašajam veikalu  klāstam, varētu likties, ka nopirkt dārza mēbeles šodien ir nieka lieta. Taču tik vienkārši nemaz nav. Ja process būs sasteigts, var izrādīties, ka nopirktās mēbeles dārzā izskatās gluži vai liekas, jo nav ērtas un neharmonē ne ar apstādījumiem, ne pašu māju.
Dārza mēbelēm ir ļoti svarīga loma dārza kopskata veidošanā. Bez mēbelēm dārzs izskatās nedzīvs un panīcis. Nolieciet solu pie tukšas sienas un Jums radīsies omulīga vieta vakara tējai.

Savukārt viesu uzņemšanai labāk uzbūvēt nelielu un mājīgu lapenīti, un gar tās sienām iestādīt vīteņaugus, bet iekšā ielikt galdu ar krēsliem. Vēlams lai visas mēbeles būtu no viena komplekta, kas savstarpēji saspēlētos ar citām mēbelēm dārzā, gan mēbelēm pie mājas sienas.
Svarīgi ir pievērst uzmanību pašam dārzam pirms mēbeļu izvēles, ja dārzā aug simts gadīgi koki, tad labāk izskatīsies masīvkoka mēbeles. Piemēram apaļbaļķis pārzāģēts divās daļās no kura ir izveidots sols. Pie smalkiem stādījumiem eleganti izskatīsies mēbeles no pinuma izstrādājumiem, kā arī metāla konstrukcijas hromētās vai melnās krāsās.

Vairāk informācijas šeit >>>

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 05 jūnijs 2015 14:47
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.