Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 425 viesi 

free counters

Pieaug lapu pūtēju popularitāte mājsaimniecībās

Pēdējos gados arī Latvijā teritoriju sakopšanai tiek izmantoti lapu pūtēji. Ar to palīdzību lapas piemājas pagalmos, parku teritorijās vai pie sabiedriskajām ēkām var savākt daudz ātrāk un vienkāršāk. Tirdzniecības un servisa centru tīkla STOKKER pārdevēju novērojumi liecina, ka ierīces kļūst arvien populārākas arī mājsaimniecībās – šoruden pārdoto lapu pūtēju skaits ir uz pusi lielāks kā pērn.

Privātmāju saimnieki, kuri iegādājušies lapu pūtējus, kā galvenās to priekšrocības min iespēju viegli un ātri uzkopt plašas teritorijas, kā arī grūti aizsniedzamas un šauras vietas, kur ar grābekli nevar piekļūt.

Ir pieejami gan elektriskie un ar akumulatoru darbināmi, gan ar benzīnu darbināmi lapu pūtēji. Ierīces, kas darbināmas elektroniski vai ar akumulatoru, svara ziņā ir vieglākas. Tās var pārnēsāt rokās, ērti manevrēt un vienkārši iedarbināt. Taču, izvēloties kādu no šiem modeļiem, lietotājam jāņem vērā, ka ne vienmēr elektrības vads sniegsies pietiekamā garumā un arī akumulatoru nāksies gana bieži uzlādēt. Šāda veida lapu pūtēji ir vairāk piemēroti nelielām privātmāju teritorijām.

Lielām platībām un profesionālai uzkopšanai piemērotākas ir uz muguras pārnēsājamas ierīces, kas darbināmas ar benzīnu. Šādiem lapu pūtējiem ir lielāka jauda, spēcīgāka gaisa plūsma un ilgāks darbības laiks. Turklāt tie ir arī ļoti ergonomiski un ērti. Būtiskākie kritēriji, pēc kuriem speciālisti iesaka izvēlēties lapu pūtējus, ir jauda, gaisa caurplūde un gaisa plūsmas ātrums. Jo lielāka gaisa caurplūde un tās ātrums, jo darbu varēs paveikt ātrāk.

Ir pieejami arī modeļi, kuros iestrādāta iesūkšanas un smalcināšanas funkcija. Līdz ar to lapas var ne tikai pūst, bet arī savākt speciālā maisā. Tas būs noderīgi tiem, kuri dārzā veido komposta kaudzes – savāktās lapas var ērti aiznest un izbērt paredzētajā vietā. Turklāt sasmalcinātas lapas ātrāk sadalīsies.

Lapu pūtēju var izmantot arī ziemā, lai notīrītu sniegu no automašīnas, iebraucamā ceļa, gājēju celiņa, u.c. Ar vienkāršākiem modeļiem varēs notīrīt tikko uzkritušu, vieglu sniegu, taču jaudīgāki modeļi tiks galā arī ar slapju sniegu. Lapu pūtēju var izmantot arī citiem darbiem, piemēram, pēc mazgāšanas nožāvēt automašīnu.

Par uzņēmumu:

STOKKER ir tirdzniecības un servisa centru tīkls, kas strādā visās Baltijas valstīs. Šobrīd Latvijā ir 8 tirdzniecības un servisa centri – Rīgā, Liepājā, Jelgavā, Valmierā, Jēkabpilī, Daugavpilī un Rēzeknē, kā arī viens tirdzniecības ofiss Ventspilī. Sniedzot profesionālas konsultācijas uzņēmumiem un amata meistariem, tiek nodrošināta individuāla apkalpošana un plašs kvalitatīvu instrumentu, aprīkojuma un piederumu klāsts. Ikviens klients var būt pārliecināts, ka saņems vērtīgus padomus, kā arī labus darbarīkus gan ikdienas darbam, gan mājas un dārza sakopšanai.

Papildu informācija:

Elīna Neimane

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Mob: +371 25423526

Tel: + 371 67245590

E-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Krasta iela 42, LV-1003, RĪGA

www.stokker.lv

 

Draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/stokker/

Facebook: http://www.facebook.com/StokkerLatvia

Twitter: http://twitter.com/_STOKKER_

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 10 oktobris 2014 13:51
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.