Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 364 viesi 

free counters

Dārzeņu precīza izsēja. Rokas sējmašīnu izvēle

Dārzeņu audzētāji ar nelielām platībām ļoti labi zina, ko nozīmē rokas darbs: sēšana, ravēšana un īpaši retināšana. Daudzi izmanto rokas stumjamas dārzeņu sējmašīnas, lai atvieglotu sev kaut vienu posmu no tā procesā.

Latvijas tirgu ir diezgan plašs dārzeņu sējmašīnu piedāvājums, bet gandrīz visiem ir vienāds darbības princips, izsējas disks ir novietots sānā. Šīm mehānismam ir savi trūkumi un to nemaz nevar nosaukt par ”precīzas izsējas” mehānismu. Ne reti sēklas vienkārši iesprūst aiz izsējas diska un šeit rodas arī sēklas zudumi. Sējmašīnām, kas izmanto siksnas piedziņu, ir diezgan sarežģīti uzstādīt vai nomainīt precīzo starp stādu attālumu, kas savā ziņā ietekmē tālāko darbietilpīgu retināšanas procesu.

Latvijas tirgū tagad ir pieejams Korejas lauksaimniecības inženieru izgudrojums kam tehnoloģiskā ziņā nav analogu – precīzas izsējas rokas stumjamas dārzeņu (sīksēklu) sējmašīnas, kas Eiropā ir pazīstamas zem Terradonis® zīmolā.www.agritrade.lv

Terradonis® sējmašīnas ir augsti novērtētas visa pasaulē un ar savu praktiskumu pierādījušas sevi : dārzeņu audzēšanā, dārza dizainā un īpaši bioloģiskajā lauksaimniecībā. Terradonis® - profesionāla aprīkojuma plašākais sortiments, lai sasniegtu visaugstāko izsējas efektivitāti un nodrošinātu risinājumus atbilstoši katra klienta individuālajām vajadzībām.Atkarībā no modeļa izvēles sējmašīnas var tikt izmantotas gan ļoti mazām dārzeņu un puķu sēkliņām (kumelītes, dilles, sīpoli, burkāni, kāposti, redīsi, salāti u.c.), gan arī lielajām sēklām (zirņi, pupas, u.c.) Plašā izvēle ietver: rokas stumjamie, uz traktora montējamie un pašgājēju modeļus. Visiem modeļiem ir iespēja konfigurēt rindiņu skaitu. Ļoti vienkārša, precīza un pakāpeniska starpstādu attālumu regulēšana.Sīksēklu sējmašīnas uzbūvē ir izmantota "click" - ātra sēklu konteinera pievienošanas sistēma ar izsējas ruļļa (konteinera iekšpusē) ātras nomaiņas iespēju. Ātra konteinera noņemšanas sistēma ļauj jums nomainīt stādāmo materiālu ļoti ērti, bez sēklu zaudējumiem un šis process aizņems tikai dažas sekundes. Katrs sēklu konteiners ražots no izturīga, cieta, caurspīdīga un antistatiska plastikāta, kas palīdz viegli kontrolēt sēklu daudzumu visa procesa garumā. Visi precīzas izsējas parametri mainās ātri un viegli : stādīšanas materiāla izmērs, stādīšanas shēma, dziļums, starpstādu attālums, stādu intensitāte.

Papildus informācija ir pieejama pie Terradonis® pārstāvja www.agritrade.lv

Informāciju sagatavoja:

Terradonis® pārstāvis SIA Agritrade R

Ruslans Naumkovs

t. +37 125 869930

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

www.agritrade.lv

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 13 maijs 2014 19:32
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.