Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 444 viesi 

free counters

Simts stundās nopļauj vairākus futbola laukumus

Noslēdzies pirmais Latvijā uz vietas realizētais projekts „labākais darbs pasaulē” – skatīties kā zāle aug. „Bezrūpīgākā vasaras darba” ieguvēja – studente Irēna Zeiza skvērā pie Operas divas nedēļas vēroja, kā strādā robotizētais zāles pļāvējs.

Jautāta par gūto pieredzi, piedaloties šādā unikālā projektā, Irēna stāsta, ka automatizētā zāles pļāvēja uzstādīšana un uzraudzīšana nav sagādājusi sarežģījumus, bet grūtākais ir pastiprināta garāmgājēju interese un jautājumi, kā arī cilvēku neticība tam, ka šādu darbu izdevies iegūt vienkārši piedaloties konkursā.

Robots zāles pļāvējs, strādājot astoņas stundas dienā pie Operas skvērā kopumā nopļāva 2 x 8400 kvadrātmetrus zālāja, savukārt Irēna par divu nedēļu bezrūpīga darba nopelnīja tūkstoti eiro.

Darbinieku atlasi „Bezrūpīgākajam vasaras darbam” Husqvarna Latvija uzdevumā veica personāla atlases kompānija Workingday Latvija, veicot atlasi četrās kārtās, un izvēloties kandidātu no vairākiem simtiem pieteikumu.

Juris Marhilevičs

Husqvarna Latvija vadītājs

 

Informāciju sagatavoja:

Kristīne Toma

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Mob.: 29474651, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 29 maijs 2013 02:03
 

Pievienot komentāru


Aizsardzības kods
Atjaunināt

on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.