Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 202 viesi 

free counters

Ārstniecības augu iepazīšanas nodarbību cikls turpinās arī augustā

Augustā LU Botāniskajā dārzā turpinās ārstniecības augu iepazīšanas cikls. Nodarbības par augustā vācamajiem ārstniecības augiem notiks 8.augustā un 22.augustā. Dalība nodarbībās tikai ar iepriekšēju pieteikšanos.
Klāt vasaras kulminācijas mēnesis - augusts. Augļi, ogas, saknes, lapas, ziedi, vasas – augustā daba ir pilna ar veltēm, ko var izmantot veselības stiprināšanai. To, kādi augi un augu daļas ievācamas augusta mēnesī, nodarbībās 8. un 22.augustā LU Botāniskajā dārzā interesentiem atklās ārstniecības augu speciāliste un sertificēta farmaceite Anita Liberte.

Nodarbībās runāsim gan par to, kādi augi augustā vācami, kur tos meklēt un kā – izmantot, gan par to, kā pareizi sagatavot ārstniecības augu drogas un kā dabas veltes uzglabāt tā, lai tās nezaudētu savas vērtīgās īpašības.

Nodarbību sākums 18.30. Nodarbības plānotais ilgums – aptuveni 1,5 h. Pulcēšanās nodarbībām notiks pie kases.

Dalība abās nodarbībās tikai ar iepriekšēju pieteikšanos. Pagaidām pieteikšanās atvērta tikai pirmajai augusta nodarbībai 8.augustā 18.30. Piesakies, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu šeit: https://goo.gl/SN3Scb, rakstot Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai zvanot 67450860 (darba dienās 9.00-17.00).

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 03 augusts 2018 13:05
 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.