Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 1205 viesi 

free counters

Ekskursija "Zied dālijas!"

Septembris LU Botāniskajā dārzā tradicionāli aizsācies dāliju zīmē – zied no Meksikas nākušās krāšņuma ziņā nepārspējamās rudens karalienes! Par godu gaidītajam notikumam LU Botāniskais dārzs aicina uz ekskursiju “Zied dālijas!” ceturtdien, 7.septembrī plkst. 18.00.  
Ekskursijā iepazīsim gan notikuma galvenās varones, dālijas, gan citas skaistākās un interesantākās LU Botāniskā dārza daļas.

Uzzināsim, kāda ir Frīdas Kalo saistība ar dālijām, kā kļūt bagātam, selekcionējot dālijas un kāpēc nekur pasaulē nav sastopamas zilas dālijas.
Uz brīdi aizmirsīsim par rudens tuvošanos un izbaudīsim vasarīgas tropu noskaņas, apmeklējot Palmu mājas siltumnīcas un ielūkojoties vietā, kur valda mūžīgā vasara – Tauriņu mājā!
Redzēsim, kā gatavojas banāni, dīgst kafijkoku stādi un zied eksotiski ziedaugi. Āra ekspozīcijā apskatīsim vēlās rožu šķirnes, kuru aromāta joprojām atrodama vasaras dvaša, apraudzīsim kokus, kas uz Zemes mīt jau kopš dinozauru laikiem un ne tikai!
Pievienojies ekskursijai un izbaudi vakaru pie dabas, rakstot Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , zvanot 67450860 (Agnese) vai aizpildot pieteikuma anketu šeit: šeit: goo.gl/SN3Scb
Dalībnieku skaits ekskursijā ir ierobežots, tādēļ iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta.
Ekskursija notiks, ja būs pieteikušies vismaz 5 dalībnieki.
Dalības maksa ekskursijā 1 personai: 2 EUR + ieejas biļete.
Ekskursijas ilgums: 18.00-19.00
Plašāka informācija par biļešu cenām šeit: http://www.botanika.lu.lv/nacciemos/

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 01 septembris 2017 15:50
 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.