Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 710 viesi 

free counters

OGULĀJU - JĀŅOGU, UPEŅU, ĒRKŠĶOGU, AUDZĒŠANA

13.12.16. OTRDIENA plkst.12.00 latviešu valodā. OGULĀJU - JĀŅOGU, UPEŅU, ĒRKŠĶOGU, AUDZĒŠANA: labākās šķirnes, to stādīšana, kopšana, kaitēkļi un slimības, stāstīs Valda Laugale - Dārzkopības institūta zinātniece. Visas šīs ogas satur organiskās skābes, vitamīnus, pektīnvielas, minerālsāļus, tai skaitā kāliju, magniju un citas vielas. Ogas satur daudz antioksidantu, īpaši tumšas krāsas ogas, un darbojas kā pretvēža un sirdsslimību profilakses līdzeklis.

Sarkanajās jāņogās ir diezgan daudz kumarīna, kas samazina asins recēšanu, savukārt upenes ir ļoti bagātas ar C vitamīnu un polifenoliem, kas piešķir ogai tās antibakteriālās un pretiekaisuma īpašības un palīdz pret saaukstēšanos, bet ērkšķogas palīdz pret sklerozi un termiski apstrādājot, to uzturvērtība gandrīz nepazūd. Ogas ir arī vērtīgs diētisks līdzeklis, jo nesatur taukus un ir mazkalorijainas, satur daudz šķiedrvielas.  Ineresantas receptes.

ARTŪRA SILDES DĀRZKOPĪBAS ENTUZIASTU KLUBS "TOMĀTS" organizē  lekcijas  2016/2017. gadā, kluba telpās, Nēģu ielā 3, Rīgā, /centrālā tirgus teritorijā, tirdzniecības centrs "Ruta"/, tālr. informācijai 27542217, Anna - 29131403

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 11 decembris 2016 19:15
 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.