Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 738 viesi 

free counters

Dabas muzejā atklās tomātu un veselības augu parādi

No 24. līdz 28. augustam Latvijas Dabas muzejā notiks izstāde „Tomātu un veselības augu parāde 2016”, kas top sadarbībā ar Artūra Sildes Dārzkopības entuziastu klubu „Tomāts”.

Izstādē piedalīsies 20 kluba kolekcionāri no visas Latvijas, kuri apmeklētāju vērtējumam piedāvās vairāk nekā 300 tomātu, lauka un dārza veselības augu, paprikas un aso piparu šķirnes.

Tā kā pasaulē pēdējos gados parādījušies tomāti ar interesantu krāsojumu, šai modei līdzi sekojuši arī mūsu kolekcionāri, kuri savu raibo veikumu atrādīs izstādē. Tās krāsas nav iespējams aprakstīt, tās ir jāredz!

Ar savu kolekciju apmeklētājus priecēs Elga Bražūne, Austra Zaļuma, Natālija Zeltiņa un Jānis Andersons, Valdis Pūliņš, Darja Jurevič, Ludmila Kodzasova un Aleksandra Stoļarova. Pirmo reizi izstādē piedalīsies Jānis Haļzovs ar vairākām lauka tomātu šķirnēm. Šajās dienās būs iespēja konsultēties ar profesionāļiem –ievērojamākajiem tomātu audzētājiem Latvijā –, kā arī iegādāties sēklas.

Izstādes laikā aicinām visus interesentus apmeklēt izglītojošas lekcijas, kurās ar savu pieredzi dalīsies zinošie Artūra Sildes Dārzkopības entuziastu kluba „Tomāts” biedri. Lekcijas norisināsies muzeja 6. stāva konferenču zālē:

  • trešdien, 24.augustā, plkst. 12.00 lekcija „Viss par tomātiem”, stāstīs kluba „Tomāts” valdes locekle Irina Hruškaja (krievu valodā);
  • ceturtdien, 25.augustā, plkst. 12.00 lekcija „Par lauka tomātu audzēšanu”,  stāstīs Dobeles kluba nodaļas vadītāja Austra  Zaļuma (latviešu valodā);
  • piektdien, 26. augustā, plkst. 12.00 lekcija „Baklažānu, paprikas, aso piparu audzēšana”, stāstīs kluba „Tomāts” biedre Maija Čerjaka (latviešu valodā);
  • sestdien, 27.augustā, plkst. 12.00 lekcija „Dārza un veselības augu audzēšana un pielietošana”, stāstīs kluba „Tomāts” valdes priekšsēdētāja Sarma Žarčinska (latviešu valodā).

Lekciju apmeklējums ar attiecīgās dienas izstādes ieejas biļeti.

Izstādes atklāšana notiks 24. augustā plkst. 12.00

Latvijas Dabas muzeja 2. stāva izstāžu zālē.

Izstādes darba laiks:

T. - 10.00 - 17.00

C. – 10.00 - 19.00

Pk., S., Sv.– 10.00 - 17.00

Uz tikšanos Latvijas Dabas muzejā – Rīgā, K. Barona ielā 4!

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 30 augusts 2016 21:32
 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.