Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 919 viesi 

free counters

Dabas muzejā ziedēs gladiolas

No 17. līdz 21. augustam Latvijas Dabas muzejā izstādē „Gladiolas 2016” būs apskatāmi vairāk nekā 200 dažādu šķirņu ziedi, kurus apmeklētāju vērtējumam sniegs Latvijas gladiolu selekcionāri un audzētāji.
Mazais gladiolas bumbuļsīpoliņš vasaras beigās kļūst par karaliski cēlu puķi un izsens ir kā vēstnesis pirmajām rudens dienām.

Ziedi ar plašu pielietojumu – tos var izmantot gan ziedu pušķos, gan kompozīciju veidošanā. Regulāri noņemot vecos ziedus, gladiolas savu krāšņumu saglabā ļoti ilgi. Šogad Latvijas Gladiolu un īrisu biedrības selekcionāri un kolekcionāri muzeja apmeklētājiem sniegs iespēju aplūkot 200 dažādu gladiolu šķirņu. Apskatāmas būs gan pašmāju selekcionāru Jura Bāzes, Visvalža Vinķeļa, Laimoņa Zaķa un Daces Puriņas radītās, gan arī ārzemju selekcijas šķirnes, kuras pielāgotas audzēšanas apstākļiem Latvijā. Gladiolu kolekcijas būs skatāmas arī no Raimonda Puriņa, Aijas Stūrītes, Ērikas Ozeres un Ancānu ģimenes dārziem. Biedrības pārstāvji aicina apmeklēt izstādi un apskatīt Latvijā selekcionētās un populārākās šķirnes.
Izstādes laikā katru dienu būs iespējams saņemt konsultācijas par gladiolu audzēšanu un selekciju, kā arī ielūkoties Laimoņa Zaķa un Visvalža Vinķeļa gladiolu šķirņu katalogos.

Izstādes atklāšana notiks 17. augustā plkst. 12.00
Latvijas Dabas muzeja 2. stāva izstāžu zālē.
Izstādes darba laiks:
T. - 12.00 - 17.00
C. – 10.00 - 19.00
Pk., S., Sv.– 10.00 - 17.00
Uz tikšanos Latvijas Dabas muzejā – Rīgā, K. Barona ielā 4!

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 15 augusts 2016 00:16
 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.