Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 894 viesi 

free counters

Rozes Dabas muzejā

No 6. līdz 10. jūlijam Latvijas Dabas muzejā norisināsies izstāde „Rožu dārzs 2016”, kas tiek organizēta sadarbībā ar pieredzējušiem rožu audzētājiem no stādaudzētavas SIA „Latroze”.
Rožu ziedu popularitāte cilvēku ikdienā un svētkos, literatūrā un mākslā nav jāpierāda. Arī savvaļā rožu dzimtā sastopamas vairāk nekā 400 sugu, turklāt 18 aug arī Latvijā. Ar savvaļas rozēm bagātākie novadi Latvijā ir Kurzemē un Zemgalē.

Jūlija sākumā izstādē Dabas muzejā varēs aplūkot vairāk nekā 100 Latvijas apstākļiem piemērotu rožu šķirņu. Savā daudzveidībā rozes ir nepārspējamas, tāpēc dārzam un raksturam atbilstošu šķirni izvēlēties nereti ir ļoti grūti. Angļu rozes, parka rozes, krūmrozes, tējhibrīdrozes, vīteņrozes.... Lai neapjuktu un atrastu sev tīkamāko, šogad izstādē iekārtota Rožu skola –ekspozīcijas daļa, kurā ikviens varēs iepazīties ar krāšņo ziedu dažādo grupu raksturojumu un apskatīt stādu paraugus.
Izstādes laikā profesionāli dārzkopji no stādaudzētavas “Latroze”, kuri ar rožu audzēšanu nodarbojas jau 20 gadus, apmeklētājiem sniegs noderīgus padomus un palīdzēs sameklēt piemērotākos augus, kā arī būs iespēja iegādāties stādus.

Izstādes atklāšana notiks 6. jūlijā plkst. 12.00
Latvijas Dabas muzeja 2. stāva izstāžu zālē.


Izstādes darba laiks:
T. – no 12.00 līdz 17.00
C. – no 10.00 līdz 19.00
Pk., S., Sv. – no 10.00 līdz 17.00

Uz tikšanos Latvijas Dabas muzejā – Rīgā, K. Barona ielā 4!

Pēdējās izmaiņas: Sestdiena, 02 jūlijs 2016 23:18
 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.