Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 748 viesi 

free counters

Orhidejas, tilandsijas un kukaiņēdāji augi

Dabas muzejs 6. aprīlī plkst.11.00 atklās izstādi “Orhidejas, tilandsijas un kukaiņēdāji augi”, kas veidota sadarbībā ar Latvijas Orhideju un eksotisko augu draugu asociāciju (LOEADA).

No 6. līdz 10.aprīlim Dabas muzejā apskatāma eksotisko augu parāde no pašmāju audzētāju privātajām kolekcijām. Apmeklētājiem būs iespēja aplūkot interesantas tropisko orhideju sugas un krāšņus selekcionētus hibrīdus, savdabīgos augus – kukaiņēdājus un citus eksotiskus augu valsts pārstāvjus.

LOEADA gada auga tituls ir piešķirts orhideju dzimtas pārstāvēm no Catasetinae apakštribas (grupas), tāpēc biedrība šogad apmeklētāju interesi ir nolēmusi piesaistīt ar šo orhideju fotoizstādi. Ziedošo katasetumu grupas orhideju foto parāde ir veidota no biedrības kolekcionāru foto albumiem. Izstādē būs plaši pārstāvēti neparastie Tillandsia ģints augi no bromēliju dzimtas – tie aug nevis podiņos, bet gan piestiprināti pie pamatnēm, un barības vielas uzņem no gaisa.

Pieredzējuši orhideju un tilandsiju audzētāji dalīsies savās zināšanās un sniegs apmeklētājiem konsultācijas par šo istabas augu kopšanu.

Svētdien, 10.aprīlī, plkst. 13.00 aicinām visus interesentus uz meistarklasi orhideju pārstādīšanā. Meistarklases apmeklējums ir ar attiecīgās dienas izstādes ieejas biļeti.
Izstādē būs iespēja arī iegādāties dažādas orhidejas un citus eksotiskos augus. Par to visas izstādes garumā rūpēsies ziedu vairumtirgotava “Zaļā bāze”.

Izstādi rīko un atbalsta Latvijas Orhideju un eksotisko augu draugu asociācija, Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs un zemo cenu ziedu vairumtirgotava “Zaļā Bāze”.

Laipni aicināti Latvijas Dabas muzejā – Rīgā, K. Barona ielā 4!

Izstādes darba laiks:

T., P., S., Sv. – 10.00 – 17.00

C. 10.00 – 19.00

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 01 aprīlis 2016 18:58
 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.