Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 1281 viesi 

free counters

Stādu dienas 2012

12. un 13.maijā pie Jelgavas pils notiks „Stādu dienas 2012", kurās tie, kam tuva dārzniecība, varēs atrast labāko papildinājumu savam dārzam un papildināt zināšanas.

Pasākumā vienkopus pulcēsies Latvijas stādu audzētāji, kolekcionāri un dārza inventāru tirgotāji, popularizējot sakoptas un skaistas vides nepieciešamību.

"Stādu dienās" varēs iegādāties Latvijā audzētu stādāmo materiālu, dekoratīvus elementus dārzam, augsnes bagātinātājus, dārza inventāru, kā arī saņemt profesionālu speciālistu konsultācijas. Speciālisti iepazīstinās ar dažādām iespējām: dārzu labiekārtošanā, amatniecības izstrādājumu pielietojumu dārzu iekārtošanā, kvalitatīva stādāmā materiāla iegādē un piedāvās individuālās konsultācijas ar speciālistiem - stādaudzētājiem.

Pasākuma laikā paredzēta plaša kultūras programma. Ar jokiem un dziesmām izklaidēs Dailes teātra aktieri, I. Rešetins, L. Subatnieks un A. Siliņš, bet bērnus Pils saliņā uzjautrinās „Annels" atrakcijas. Tradīciju gaisotni "Stādu dienās" veidos folkloras kopa „Dimzēns" un tautas deju ansambļi "Lielupe", "Diždancis" un "Ritums" un citi. Ar priekšnesumiem priecēs mūzikas grupas „Lai skan", „Odziņas" un „Tirkizband".

"Stādu dienas" organizē Jelgavas dome, Jelgavas pilsētas pašvaldības aģentūra "Kultūra" un Latvijas Lauksaimniecības universitāte.

Ieeja "Stādu dienās" - bez maksas.

Jelgavas pils parks
Jelgava, Liela iela 2, tālr 63084675

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 09 maijs 2012 01:37
 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.