Mēness fāze

Partneri

Reklāmkarogs
Dārzs un vide
Dārzu un apstādījumu projektēšana ierīkošana un kopšana

ĶNUP
Ķekavas novada uzņēmēju padome

Mārupes uzņēmēji
Biedrība "Mārupes uzņēmēji"

FACEBOOK

Tiešsaitē?

Šobrīd klātienē ir 173 viesi 

free counters

Seminārs par ceļu seguma materiālu TerraWay® (Vācija)

Aicinām arhitektus, ainavu arhitektus, dārzu ierīkotājus un citus interesentus uz semināru par jaunu ceļu seguma materiālu TerraWay® Botāniskajā dārzā 3. februārī, plkst. 14.00.

Ar jauno materiālu iepazīstinās kompānijas Green World Products Ltd. pārstāvji no Īrijas, Vācijas un Lietuvas. Piedāvātais materiāls ir ūdens caurlaidīgs, vienkārši ieklājams un kopjams. Tas sastāv no sveķu saistvielas un smilšu, grants vai citām cietām pildvielām. Materiāls ir plastisks, tādēļ iespējami dažādi reljefa pielāgojumi, variācijas un akcenti. Mainot pildvielu krāsu, struktūru, frakciju izmēru, virsmai var piešķirt vēlamo zīmējumu un krāsu. TerraWay ® jau 12 gadus ir izmantots un pārbaudīts Eiropā, ierīkojot ietves, takas, veloceliņus, golfa laukumu ceļus, rotaļu laukumus, autostāvvietas, laukumus un citus ārtelpas objektus. To izmanto arī telpās.
Seminārs ir bezmaksas, bet vēlams pieteikties, aizpildot un nosūtot anketu.
Pasākuma laikā notiks materiāla ieklāšanas paraugdemonstrējums, ieklājot segumu Botāniskā dārza Palmu mājā 18 m2 platībā. Speciālisti stāstīs un rādīs informāciju materiāla iespējas, pielietojuma veidus un ieklāšanas knifus. Seminārs notiks angļu valodā ar tulkojumu latviski
Tuvāku informāciju par semināru un materiālu var iegūt no Helmuta Bindera (vācu val.) tālr. 26489007, fakss 00493212–2648900, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , un pie Antas Sparinskas, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , tālr. 29446249.

Latvijas Universitātes BOTĀNISKAIS DĀRZS
Atrašanās vieta: Kandavas ielā 2, Rīgā, LV1083

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 30 janvāris 2012 02:33
 
on-line.lv Яндекс.Метрика
Vides dizains created with Vides Dizains.